ФОТО-ЗВІТ.ВИСТАВКА-ЯРМАРКА "БДЖІЛЬНИЦТВО – 2013"

img_234514-19 серпня 2013 року на спеціалізованій виставковій площі Національного наукового центру «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» відбулася традиційна літня виставка-ярмарок продуктів бджільництва, пасічницького реманенту та обладнання, засобів захисту бджіл від шкідників та хвороб, спеціалізованої літератури, насіння медодайних рослин.

Свою продукцію представили пасічники більше 200 приватних пасік та виробники промислових товарів для галузі бджільництва з усієї України.

Відкрив виставку-ярмарок директор ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» Галатюк Олександр Єфстафійович. Він тепло привітав усіх присутніх з відкриттям виставки та наступаючими святами Спаса і Днем Пасічника.

Учасників ярмарку привітали директор департаменту Міністерства аграрної політики і продовольства України А.А. Гетя,   начальник відділу ветеринарної медицини та зоотехнії О.І. Костенко, голова ради Київської міської профспілки працівників АПК О.І. Лопата, настоятель Святого Храму Бориса і Гліба отець Юрій.

img_2353img_2354

img_2363

img_2376На ярмарку, можна було скуштувати і придбати мед, бджолине обніжжя, маточне молочко, купити вулики, ліки для бджіл, оздоровчі вулики, пасічницьке обладнання, медогонки.

Організаторами виставки було проведено конкурс «На краще торгівельне місце з продажу продукції бджільництва», конкурс «На якісний мед». Переможців нагороджено грамотами, а усі учасники виставки також отримали грамоти за участь у ярмарку та з нагоди професійного свята «Дня Пасічника».

img_2371

img_2397Атмосферу справжнього свята створив на виставці-ярмарку лауреат Всеукраїнського фестивалю української пісні – Народний аматорський колектив «Калинові дзвони».

012

010

014021Упродовж шести днів всі бажаючі мали можливість прослухати безкоштовний майстер-клас на теми «Профілактика та лікування  хвороб бджіл», «Підготовка бджолиних сімей до зимівлі» та «Безвощинні технології в бджільництві», отримати консультації від науковців інституту з найрізноманітніших питань в галузі бджільництва, а також відвідати Національний музей бджільництва.002

Пропонуємо оздоровчі сеанси по вирівнюванню біоенергетичного поля людини, завдяки прямому контакту з біоенергетичним полем  бджолиних сімей в умовах бджолиного модуля ( в бджолиній лежанці).

Інформація за телефонами: (044) 526-30-25

моб. (095) 835-90-15

моб. (097) 225-21-17

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *